Kosmetika BABOR

 

Značka Babor je založena na uctívání krásy a vizionářské prozíravosti jednoho muže Dr. Michaela Babora, který vytvořil optimální předpoklady k tomu, aby vedle mnoha inovačních produktů byly vyvinuty také zcela novodobé metody péče. Výsledkem je luxusní péče z přírody, která vyhovuje nejvyšším nárokům na účinek a snášenlivost. Protože každý jednotlivý Babor produkt probíhá důkladné kontrole jakosti, která začíná s vývojem ve vlastním podnikovém oddělení výzkumu a vývoje, pokračuje ve výrobním procesu a končí expedicí. BABOR přitom bere svou zodpovědnost vůči přírodě velmi vážně. Stálost a ochrana životního prostředí nejsou proto jen hesly, nýbrž úkolem každého jednotlivého pracovníka.

 

Umění precizní péče o pleť

Vše začalo v roce 1956 černou růží – symbolem věčné krásy. Od té doby udává BABOR jako průkopník v oblasti profesionální péče o pleť tón, pokud jde o výzkum kosmetiky pro péči o pleť vyráběné v Německu. I dnes nás v našem vášnivém hledání individuální krásy a dokonalosti stále žene vpřed průkopnický duch.
Naše precizní receptury jsou založeny na inovativních aktivních složkách. Jejich účinek je ještě prohlouben profesionálními dovednostmi kosmetiček společnosti BABOR při našich luxusních a na míru vytvořených ošetřeních, jejichž cílem je dosáhnout maximálních individuálních výsledků.

https://cz.babor.com

info@babor-cz.eu

https://www.kosmetikabenesov.cz/